Інтерни

Анкета для лікарів-інтернів-стоматологів ІІ року навчання очної частини інтернатури за фахом «Стоматологія» https://forms.gle/zWgcJvo1ufJKeoJU7

! Будь-ласка, заповніть Анкету, хто це ще не зробив

Вітаємо!

Кафедра Стоматології ФПО

Дніпровського державного медичного університету

запрошує Вас приєднатися до курсу

"Дистанційне навчання лікарів-інтернів стоматологів ІІ рік навчання".

По підготовці лікарів - інтернів за фахом „СТОМАТОЛОГІЯ” ( ІІ - piк навчання)

01.04.2022 р. - 30.06.2022 р. (1-5 група) ТРИВАЛІСТЬ ЦИКЛУ - 3 міс. (468 уч. год)

ІНФОРМАЦІЯ

для лікарів-інтернів-стоматологів ІІ року навчання очної частини інтернатури з 01.04.2022р. по 30.06.2022р.,

за фахом «Стоматологія».


Згідно п.7.2. Договору на платне навчання лікаря-інтерна, у випадку несвоєчасної оплати за освітню послугу, дія договору з Університетом буде припинена.

Календарні строки та розміри оплати навчання 2021-2022 навч.рік.pdf

Список по групам

лікарів-інтернів-стоматологів за фахом «Стоматологія»

кафедри стоматології ФПО ДДМУ

І року навчання


Гр.№1

  1. Гурська Валерія Вікторівна

  2. Животов Ян Геннадійович

  3. Кулак Діана Олегівна

  4. Любошенко Ілона Сергіївна

  5. Матвієнко Катерина Григорівна

  6. Пащенко Костянтин Анатолійович

  7. Старик Тимофій Володимирович

  8. Хандрига Юлія Андріївна

Гр.№2

  1. Акопова Еліна Владиславівна

  2. Акопова Крістіна Владиславівна

  3. Гафаров Юсіф Інтігам огли

  4. Лигун Олександр Олександрович

  5. Ніколаєва Валерія Павлівна

  6. Пишний Владислав Валентинович

  7. Черненко Катерина Олегівна

Гр.№3

  1. Мяло Анастасія Сергіївна

  2. Матевосян Давид Гегамович

  3. Конов Станіслав Вінхович

  4. Косевич Маріна Олегівна

  5. Остапенко Діана Іванівна

  6. Токар Василь Васильович

  7. Аль Мафаалані Халід

Гр.№4

  1. Абрамович Владислав Олегович

  2. Василенко Крістіна Михайлівна

  3. Кравченко Богдан Антонович

  4. Ламекіна Дар′я Олегівна

  5. Саржовський Єгор Олегович

  6. Чонка Дмитро Володимирович

  7. Ястремський Семен Олександрович

Гр.№5

  1. Біляй Андрій Костянтинович

  2. Короновська Марина Ігорівна

  3. Мирошниченко Діана Олегівна

  4. Репан Дарія Ігорівна

  5. Сидоренко Денис Олександрович

  6. Хоменко Христина Едуардівна

  7. Трощинська Олександра Костянтинівна

Список по групам

лікарів-інтернів-стоматологів за фахом «Стоматологія»

кафедри стоматології ФПО ДДМУ

ІІ року навчання

Гр.№1

  1. Акієв Жовхар Салаудінович

  2. Акієв Умар Салаудінович

  3. Бганка Ірина Володимирівна

  4. Васькевич Анастасія Олександрівна

  5. Гафарова Теллі Інтігам гизи

  6. Зимовець Надія Євгенівна

  7. Клопот Ольга Петрівна

  8. Нехороший Вадим Сергійович

Гр.№2

  1. Савченко Анастасія Вікторівна

  2. Сербіченко Ярослав Миколайович

  3. Сидоренко Данило Павлович

  4. Ситникова Єлизавета Олегівна

  5. Шугаєва Анастасія Євгеніївна

  6. Яковенко Андрій Васильович

  7. Мирошниченко Тимур Русланович

  8. Підгорецький Максим Максимович

Гр.№3

  1. Саніна Анастасія Сергіївна

  2. Кулагін Микита Альбертович

  3. Дріга Світлана Миколаївна

  4. Страшко Дар′я Дмитрівна

  5. Ткаченко Анна Юріївна

  6. Муравська Софія Євгеніївна

  7. Калашніков Владислав Олександрович

  8. Глувинська Юлія Олександрівна

Гр.№4

  1. Колеснікова Анна Дмитрівна

  2. Горбань Олена Олександрівна

  3. Суліма Анна Олександрівна

  4. Мала Олена Ігорівна

  5. Коляда Орест Андрійович

  6. Буян Валерій Вадимович

  7. Козак Ліна Анатоліївна

  8. Рахманов Рафаель Ніязійович

Гр.№5

  1. Алієв Елдар Зохраб огли

  2. Макара Марія Олександрівна

  3. Макаревич Юрій Максимович

  4. Грідін Владислав Васильович

  5. Мартиросян Давид Шагенович

  6. Підяж Андрій Дмитрович

  7. Накалюжна Світлана Петрівна

  8. Цацина Дар′я Михайлівна